Gelişen teknolojiyle birlikte artan mobil cihaz ve akıllı telefon sayısı beraberinde insanların da kullanım alışkanlıklarını değiştirdi. Özellikle son yıllarda mekan bağımsız olarak iş yapan kişi sayısında artış gözlenirken, kişiler akıllı telefonları sayesinde her an sosyal medyada var olabiliyorlar. Gittiği cafede yapılan check-inlerden tutun da içtiği kahveyi, yediği yemeği, arkadaşlarını ve kendilerini fotoğraflamaları oldukça arttı. İnsanlar onlara kaliteli İnternet hızı sunan cafeleri daha çok tercih etmeye başladılar. Böyle olunca da cafeler için kaliteli İnternet hizmeti sunmanın önemi fazlasıyla arttı. 

Firelog Cafe Entegrasyonu Nedir?

Firelog cafeler için hazırladığı özel entegrasyon sayesinde güvenli, kaliteli ve 5651 loglama kanununa uygun bir İnternet hizmeti sunar. 

Cafe Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Cafeye gelen müşteriler İnternet’e bağlanmak istediklerinde Wi-Fi şifresi sormak yerine direkt olarak bağlanırlar ve sizin belirlediğiniz sayfaya yönlenirler. Bu sayfada onlardan kullanıcı oluşturmaları ya da cep telefonu numaralarını vererek SMS doğrulaması istenir. Müşteriler bu sayede İnternet’e bağlanırlar.

 

Firelog Cafe Entegrasyonu Örnek Uygulama Şablonu
Firelog Cafe Entegrasyonu Örnek Uygulama Şablonu

 

Firelog Cafe Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

Cafeye gelen müşterilerin yaptığı işlemler 5651 loglama kanuna göre Tübitak Zaman Damgası’na göre kayıt altına alınır.

Dilediğiniz siteleri ve sayfaları engelleyebilir, bu sayede kötü kullanımların önüne geçebilirsiniz. 

İnternet hızınızı belirlediğiniz seviyelerde paylaştırabilir, bu sayede indirme hızını kısıtlayarak aşırı kullanımın önüne geçebilirsiniz. Bu durum müşterilerinize kaliteli İnternet hizmeti vermenizi sağlar.

Firewall (Güvenlik Duvarı) ile zararlı sitelerin ağınıza ve dolayısıyla müşterilerinizin kişisel cihazlarına zarar vermesini engellersiniz.

Firelog Cafe Entegrasyonunun Ücreti Nedir?

Cafe entegrasyonunun kurulumu sistemi almak için kullanıcı bazında yaptığınız ödemenin içerisinde olup, ücretsizdir.

Kullanıcılara göre ücret bilgisini almak için bize ulaşabilirsiniz.