ihtiyacınız olduğunada başarıyasevincekazanca nCloud sunar.

MİSYONUMUZ

2000 yılından bu yana bilgisayar, donanım, network ve yazılım alanlarındaki baş döndürücü gelişme ve yenilikleri yakından takip eden ve Türkiye’nin siber rotasına doğrudan dahil olan genç ve vizyon er büyük bir ekibe dayanan köklü bir oluşumdur. Takım ruhuyla o günlerden günümüze taşıdığı sektörel tecrübe ve innovation azminin neticesi olarak şekillenip son halini almış bulunan firmamız, gelecekte de sektöre ışık tutacak başarılara imza atmaya devam edecektir. Değişmeyen ilkelerimiz ile değişimin sürekli içinde olarak müşterilerimize ve sektörümüze yenilik ve yararlılıklar sağlamaya devam edeceğiz

Faaliyet gösterdiği alanların tümünde en güvenilir isim olmayı kendine hedef seçen firmamız yeni oluşum ve katılımlarla ve üstlendiği yeni projelerle önümüzdeki yıllarda sektöründe önemli ve etkin bir noktaya gelmeyi hedeflemektedir.

Gelecek bir gün gelecek düşüncesiyle ok uzun zamandır yapmak istediğimiz en temel ulaşmak istediğimiz hedef, öncelik Türkiye’de her şehirde bir hosting sunucusu, sonrasında her ülkede. Bununla her firma, birey bu bütünün parasını oluşturacak.

Yine  bir diğer vizyon planımız, şirket kurucularımızdan Fuat Kurt’un gelişim aşamasında yapamadığı projeleri farklı kişi yada kuruluşlarında yapamam tecrübesine edinmemesi için daha fazla girişim desteği sağlamak.

Donanım Satışları
100%
Yazılım Satışları
40%
Hosting
60%
Erişim Hizmetleri
30%
Danışmanlık Hizmetleri
40%

Geçmişten Bugüne

Yatırımcımız ve ortaklarımızın geçmiş iş deneyimleri ve yarattıkları markalar;

2007 - Datacenter Kurulumu

Netfactor Telekom A.Ş.

Netfactor Telekom A.Ş.

2004 yılında yapılması mümkün olmayan, hem maddi açıdan zorlukları bulunan, hemde teknolojinin şartlarına göre daha hazır olmayan piyasa nedeniyle logo ve marka çalışmaları yapılan NETFACTOR Datacenter tohumları atıldı. 2007 yılına gelindiğinde yine aynı yaratıcı ortağımız çevresinde topladığı kişilerle Netfactor Telekominikasyon Anonim Şirketi kurdular.

2012 - Servis Sağlayıcı Kuruldı

2012 - Netfactor İletişim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu

2012 - Netfactor İletişim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu

Kurucu ortağımız Netfactor Datacenter artık kuruldu ve mevzuat gereği internet erişimi hizmeti satışlarının BTK onaylı lisanslı firma tarafından yapılması gerektiğini düşünerek Netfactor İletişim Hizmetleri Limited Şirketini kurulmasına ön ayak oldu. Ancak başka şirketlerde çalışan ortakların aç gözlü olması nedeniyle çok kısa bir süre sonra hisselerini sattı.

2014 - Dönüşüm ve Değişim

nGen Bilgi Teknolojileri Anonim Şrketi

nGen Bilgi Teknolojileri Anonim Şrketi

Artık eski ortakların yükleri ve sorunları düşünmeden yeni teknolojilere yelken açan ortağımız nGen Bilgi Aş. kuruluşuna ön ayak oldu.

2015 - Servis Sağlayıcı Kuruldu

nCom Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi

nCom Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi

Netfactor İletişim Hizmetleri Limit Şirketi sonrasında bu sektörün boşluğunu gören ortağımız yine kendisinin yarattığı marka ile nCom Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketini kurdu.

TakımArkadaşlarımız

Tüm takım arkadaşlarımız işlerini büyük bir şevk ve istekle yürütmektedir.