Firelog Otel Entegrasyonu Nedir?

Otel entegrasyonu, otelinize gelen müşterilere, aylık spor salonu ve SPA üyelerine, otelinizdeki toplantı ve etkinlik katılımcılarına ve lobide misafirlere sağlıklı, kaliteli ve güvenli bir İnternet hizmeti sunmanızı sağlayan ve 5651 loglama kanuna uygun bir yapıdır. 

Otel seçiminde çok önemli bir etken olan Wi-Fi hizmetiniz Firelog Otel Entegrasyonu sayesinde çok daha kaliteli ve güvenli olacak. 

Firelog Otel Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Firelog kurulumunuz gerçekleştirildikten sonra işletme çalışanlarınız ile müşterilerinizi farklı ağlara yönlendirirsiniz.

İşletme çalışanlarınız farklı ağ üzerinden hızlı bir şekilde otel yazılımına entegre olarak çalışabilir.

Müşterileriniz SMS onayı, T.C. Kimlik No onayı ya da onlara özel atayacağınız kullanıcı adı ve şifre ile İnternet’e bağlanabilir.

Müşterilerinize ister ücretli, ister ücretsiz, isterseniz de süre sınırı koyarak İnternet hizmeti verebilirsiniz.

 

Firelog Otel Entegrasyonu Örnek Uygulama Şablonu
Firelog Otel Entegrasyonu Örnek Uygulama Şablonu

 

Otel Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

Müşterilerinizin İnternet hızını sınırlayabilirsiniz. Bu sayede her müşterinize daha kaliteli İnternet bağlantısı sunabilirsiniz.

İstediğiniz siteleri, sayfaları ya da kelimeleri engelleyebilir, müşterilerinizin bu içeriklere erişimini sınırlayabilirsiniz.

Otelde konaklayan, spor salonu, SPA, etkinlik ve toplantı gibi imkanlarınızdan faydalanan müşteri gruplarına farklı İnternet hizmeti seçenekleri sunabilirsiniz. Örneğin sadece lobide bekleyen misafirlere süre sınırlı İnternet hizmeti sağlarken, toplantı için gelen misafirlere SMS entegrasyonuyla hizmet verebilirsiniz.

Çalışanlarınız müşterilerden bağımsız bir ağ kullanacakları için İnternet hızları etkilenmeden hızlıca çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Popüler otel yazılım programlarıyla entegre çalışır. Bu sayede işlerinizi daha kolay ve daha hızlı yapabilirsiniz.

Firewall (Güvenlik Duvarı) ile zararlı sitelerin ağınıza ve dolayısıyla müşterilerinizin kişisel cihazlarına zarar vermesini engellersiniz.

Firelog Otel Entegrasyonunun Ücreti Nedir?

Otel entegrasyonunun kurulumu sistemi almak için kullanıcı bazında yaptığınız ödemenin içerisinde olup, ücretsizdir. Kullanıcılara göre ücret bilgisini almak için bize ulaşabilirsiniz