Proje Yönetimi

 Günümüzde bilişim teknolojileri tüm organizasyonların yatırımlarının en önemli ve en kritik yapı taşlarından birini oluşturmaktadır. Bu yapının sağlıklı ve başarılı bir şekilde teslim edilebilmesi için kuruluş öncesinde tüm detayların en ince noktaya kadar planlanması, bu planların uygulanması ve kontrolü, çıkabilecek sorunlarla ilgili gerekli değişikliklerin yapılması, oluşabilecek problemlerin öngörülmesi ve gereken önlemlerin sorun çıkmadan alınması, işin gerçekleşmesinde görev alan tüm tarafların uzman ve yöneticilerin doğru ve düzenli iletişiminin sağlanması, uygulamanın başta talep edilen gereksinimlere uygunluğunun sağlandığını denetlenmesi ve tüm bu aktivitelerin dökümante edilmesi büyük önem kazanmaktadır. Bu işlevleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin yegane yolu da Proje Yönetimidir.

nCloud Bilgi Teknolojileri bu kapsamda müşterilerinin tüm gereksinimlerini yerine getirebilecek proje yönetim organizasyonu ve metodolojisi ile tüm bilişim çözümlerinizin gerçekleştirilmesinde gerekli olan bütün aktivitelerde destek sağlamaya hazırdır.

nCloud Bilgi Teknolojileri bünyesindeki Proje Yöneticileri, Kalite Güvence Uzmanı, Proje Destek Uzmanlarıyla birlikte nCloud Bilgi Teknolojileri Hizmetler çatısı altındaki Profyonel Hizmetler, Saha Hizmetleri gibi diğer gruplardaki konularında uzman mühendis kadrolarının desteğini de alarak aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.


Proje Yönetim Hizmetlerimiz

 • Projenin tüm detaylarıyla oluşturulup planlanması
 • Proje süreci boyunca proje ile ilgili tüm iletişimin koordinasyonu
 • Proje gidişatı ile gerekli raporlamalar
 • Proje çıktılarının kontrolü ve kapsama uygunluğunun denetlenmesi
 • Proje sırasında gerekebilecek değişikliklerin kontrolü ve yönetimi
 • Enerji ve data kablolama tasarımlarının oluşturulması ve gerçekleştirilmesi
 • Proje süresi boyunca görev alan üçüncü parti firmaların seçilmesi ve denetlenmesi
 • Altyapı kuruluşlarının (veri, enerji kablolaması vb.) standartlara uygunluğunun test edilmesi ve sertifikasyonunun sağlanması
 • Teslimi gerçekleştirilecek cihazların detaylı konfigürasyonlarının gereksinimlere göre çıkartılmasının sağlanması
 • Kuruluş sırasında çıkabilecek problemlerin önceden tesbit edilebilmesi amacıyla gerekli testlerin yapılması
 • Tüm cihazların hazırlanan konfigürasyon parametrelerine ve yapılan testlerde çıkan sonuçlara uygun olarak kurulması ve çalışırlılığının gözlenmesi
 • Projenin başta tasarlanan kapsamı ve tüm gereksinimleriyle sonuçlandırılması ve kapatılması

 

NCloud Bilgi Teknolojileri yukarıdaki aktivitelerin sıkça kullanılmasının gerektiği büyük sistem kuruluşları, geniş kapsamlı iletişim altyapı projeleri, yüksek hacimli kablolama projeleri ve çeşitli teknolojilerin bir arada kullanılarak gerçekleştirilebileceği anahtar teslim entegrasyon projelerinde müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamak ve sorunsuz bir kuruluş süreci gerçekleştirmek için destek vermeye hazırdır.

 

NCloud Bilgi Teknolojileri müşterileri tüm bu hizmetler bağlamında bilişim alt yapılarının sorunsuz ve beklentileriyle örtüşen bir şekilde kurulmasını garanti altına almış olurlar. NCloud Bilgi Teknolojileri Proje Yönetim Grubu bilişim pazarındaki uzun deneyimi ve başarılı referanslarıyla müşterilerimize sunulan çözümlerinin gerçekleştirilmesi konusunda her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.