Günümüz şirketlerinin olmazsa olmazı güçlü bir şirket iletişim altyapısıdır. Bu altyapı ile hem şirket çalışanlarına hem de şirketinize gelen çözüm ve iş ortaklarınıza güvenli bir kaliteli İnternet altyapısı sunmanız gerekmektedir. Yoğun bir şekilde kullanılan kişisel cihazlarla birlikte bu ihtiyaç daha çok belirmiştir. 

Firelog Şirket Entegrasyonu Nedir?

Firelog Şirket Entegrasyonu, şirketler için hazırlanan özel yapısı sayesinde güvenli, kaliteli ve kontrol altında tutulabilir bir İnternet erişimi sağlamaktadır. Bunu sağlarken de 5651 loglama kanununa uygun olarak hareket eder.

Şirket Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Şirketinizin çalışanlarının haricinde, şirketinize gelen çözüm ortaklarınıza ve misafirlerinize SMS doğrulamasıyla süre sınırlı ya da sınırsız İnternet erişimi verebilirsiniz. Bu erişim ile çalışanlarınızın ve misafirlerinizin bağlanma biçimlerini ayırır ve birbirlerinden etkilenmelerini engellersiniz.

Firelog Şirket Entegrasyonu ile güvenli, kaliteli ve kontrol altına alınabilir bir İnternet hizmeti sağlanır.
Firelog Şirket Entegrasyonu ile güvenli, kaliteli ve kontrol altına alınabilir bir İnternet hizmeti sağlanır.

Firelog Şirket Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

Misafirlerinizin ya da çözüm ortaklarınızın yaptığı işlemler 5651 loglama kanuna göre Tübitak Zaman Damgası’na göre kayıt altına alınır.

İstediğiniz siteleri ve sayfaları engelleyebilir, bu sayede kötü kullanımların önüne geçebilirsiniz. 

İnternet hızınızı belirlediğiniz seviyelerde paylaştırabilir, bu sayede indirme hızını kısıtlayarak aşırı kullanımın önüne geçebilirsiniz. Bu durum hem çözüm ortaklarınızın hem de çalışanlarınızın kaliteli İnternet hizmeti almasını sağlar.

Firewall (Güvenlik Duvarı) ile zararlı sitelerin ağınıza ve çözüm ortaklarınızın cihazlarına zarar vermesini engellersiniz.

Firelog Şirket Entegrasyonunun Ücreti Nedir?

Şirket entegrasyonunun kurulumu sistemi almak için kullanıcı bazında yaptığınız ödemenin içerisinde olup, ücretsizdir.

Kullanıcılara göre ücret bilgisini almak için bize ulaşabilirsiniz.